Dárkové poukazy

Dárkovým poukazem od nás věnujete skvělý gastronomický zážitek podtržený profesionálním servisem s dlouholetou tradicí.

Věnovat ho můžete svým blízkým, zaměstnancům nebo obchodním partnerům v libovolné nominální hodnotě.

Vysoká kvalita používaných surovin, svědomitá práce kuchařů a posezení v příjemné atmosféře naší restaurace vždy potěší.

Dárkový poukaz vám zašleme v elektronické podobě zdarma.

Dárkové poukazy můžete objednávat prostřednictvím formuláře níže na této stránce. Platnost dárkového poukazu je 1 rok od vydání, resp. zaplacení. Nedočerpaná hodnota je nevratná.

Objednávám elektronický dárkový poukaz

(Vyplnění formuláře neznamená automatické potvrzení požadovaných služeb. Budete kontaktováni naším rezervačním oddělením.)
Pro informace o vaší objednávce nás můžete kontaktovat na e-mailu poukazy@euroagentur.cz

        
        
     
     
     
           
 
S využíváním osobních údajů, uvedených v tomto formuláři, pro marketingovou komunikaci (např. se zasíláním nabídek akcí, slev a novinek od společnosti EuroAgentur Hotels&Travel, a.s.). S údaji bude nakládáno podle zákona č. 101/2000Sb., o ochraně osobních údajů a podle zákona č. 480/2004Sb., o některých službách informační společnosti.

kde nás najdete

Restaurace Sněmovna v Jakubský
Jakubská 674/5
110 00 Praha 1 - Staré Město

Tel: +420 224 800 060
E-mail: info@snemovnavjakubsky.cz

velká mapa


rezervace místa / stolu

Máte-li zájem o rezervaci místa či stolu, vyplňte prosím níže zobrazený rezervační formulář. O stavu rezervace Vás budeme informovat v nejbližším možném termínu.
Místa u stolu je možno rezervovat od 15.00 (pondělí - pátek). Děkujeme za pochopení.

     
     

  s využíváním osobních údajů, uvedených v tomto formuláři, pro marketingovou komunikaci (např. se zasíláním nabídek akcí, slev a novinek od společnosti EuroAgentur Hotels&Travel, a.s.). S údaji bude nakládáno podle zákona č. 101/2000Sb., o ochraně osobních údajů a podle zákona č. 480/2004Sb., o některých službách informační společnosti.