Dárkové poukazy

Dárkovým poukazem od nás věnujete skvělý gastronomický zážitek podtržený profesionálním servisem s dlouholetou tradicí.

Věnovat ho můžete svým blízkým, zaměstnancům nebo obchodním partnerům v libovolné nominální hodnotě.

Vysoká kvalita používaných surovin, svědomitá práce kuchařů a posezení v příjemné atmosféře naší restaurace vždy potěší.

Dárkový poukaz vám zašleme v elektronické podobě zdarma.

Tištěný dárkový poukaz zasíláme v České republice za 50 Kč (při objednávce v hodnotě vyšší než 1000 Kč zašleme zdarma). Dodání do zahraničí bude účtováno dle aktuálního ceníku České pošty.

Dárkové poukazy můžete objednávat prostřednictvím formuláře níže na této stránce. Platnost dárkového poukazu je 1 rok od vydání, resp. zaplacení. Nedočerpaná hodnota je nevratná.

Objednávám dárkový poukaz

(Vyplnění formuláře neznamená automatické potvrzení požadovaných služeb. Budete kontaktováni naším rezervačním oddělením.)

        
        
     
     
     
           
 
S využíváním osobních údajů, uvedených v tomto formuláři, pro marketingovou komunikaci (např. se zasíláním nabídek akcí, slev a novinek od společnosti EuroAgentur Hotels&Travel, a.s.). S údaji bude nakládáno podle zákona č. 101/2000Sb., o ochraně osobních údajů a podle zákona č. 480/2004Sb., o některých službách informační společnosti.

kde nás najdete

Restaurace Sněmovna v Jakubský
Jakubská 674/5
110 00 Praha 1 - Staré Město

Tel: +420 224 800 060
E-mail: info@snemovnavjakubsky.cz

velká mapa


rezervace místa / stolu

Máte-li zájem o rezervaci místa či stolu, vyplňte prosím níže zobrazený rezervační formulář. O stavu rezervace Vás budeme informovat v nejbližším možném termínu.
Místa není možno rezervovat na dobu od pondělí do pátku v čase od 11.00 do 14.00. Děkujeme za pochopení.

     
     

  s využíváním osobních údajů, uvedených v tomto formuláři, pro marketingovou komunikaci (např. se zasíláním nabídek akcí, slev a novinek od společnosti EuroAgentur Hotels&Travel, a.s.). S údaji bude nakládáno podle zákona č. 101/2000Sb., o ochraně osobních údajů a podle zákona č. 480/2004Sb., o některých službách informační společnosti.